График тренировки

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10.00
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков

Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
17.00
18.00
Андрей Илиев
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков

Подготвителна група
ОУ
17.00
18.00
Андрей Илиев
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
17.00
18.00
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.30
Кремена Рашкова

2009 - 2010
ПГЕЕ К Фотинов
18.30
19.30
Петко Стаматов

2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.30
Кремена Рашкова

Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
18.30
19.30
Андрей Илиев

2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева

2009 - 2010
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.00
Кремена Рашкова

Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
18.30
19.30
Андрей Илиев

2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева

2009 - 2010
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
19.00
Юноши (16)
Търговска гимназия
19.00
20.30
Петко Стаматов

2008 и 2007
зала Ректората
19.30
20.30
Кремена Рашкова
Юноши (16)
Търговска гимназия
19.00
20.30
Петко Стаматов

2008 и 2007
зала Ректората
19.30
20.00
Кремена Рашкова
20.00
Юноши (16)
зала Ректората
20.00
21.30
Андрей Илиев
21.00
Юноши (16)
зала Бойчо Брънзов
21.00
22.00
Андрей Илиев
Юноши (16)
зала Бойчо Брънзов
21.00
22.00
Андрей Илиев

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19.00
Юноши (16)
Търговска гимназия
19.00
20.30
Петко Стаматов
Юноши (16)
Търговска гимназия
19.00
20.30
Петко Стаматов
20.00
Юноши (16)
зала Ректората
20.00
21.30
Андрей Илиев
21.00
Юноши (16)
зала Бойчо Брънзов
21.00
22.00
Андрей Илиев
Юноши (16)
зала Бойчо Брънзов
21.00
22.00
Андрей Илиев

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
10.00
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Петко Янков
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
Спортно училище
зала Нефтохимик
16.30
18.00
Петко Янков
17.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17.00
Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
17.00
18.00
Андрей Илиев
Подготвителна група
ОУ
17.00
18.00
Андрей Илиев
18.00
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.30
Кремена Рашкова

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.30
Кремена Рашкова

Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
18.30
19.30
Андрей Илиев

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева
Подготвителна група
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.00
Кремена Рашкова

Подготвителна група
ОУ Г. Бенковски
18.30
19.30
Андрей Илиев

Подготвителна група
Търговска гимназия
19.00
20.00
Надя Лалева
19.00
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18.00
2009 - 2010
ПГЕЕ К Фотинов
18.30
19.30
Петко Стаматов
19.00
2009 - 2010
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
2009 - 2010
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
20.00

Понеделник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
18.00
2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков
2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков
2008 и 2007
зала Ректората
18.30
20.00
Петко Янков
19.00
2008 и 2007
зала Ректората
19.30
20.30
Кремена Рашкова
2008 и 2007
зала Ректората
19.30
20.00
Кремена Рашкова
20.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

No event hours available!
No events available!