БК "Делфин" - момчета (2005 - 2006)  - ИЗТОЧНА ЕЛИТНА ГРУПА

Състав: Васил Василев, Галин Чолаков, Георги Киселков, Иво Корестилов, Илиян Желязков, Калоян Демирев, Климент Бойчев, Коста Илев, Мартин Пеев, Петър Иванов, Радослав Станев, Стелиан Карастоянов, Стоян Янев

Старши треньор: ПЕТКО СТАМАТОВ

ПРОГРАМА

за реда на срещите по баскетбол за  МОМЧЕТА  - ИЗТОЧНА  ЕЛИТНА ГРУПА

УЧАСТВАЩИ  ОТБОРИ

  1. „Ч.Море Тича” Варна                         4. „Сливен баскет” Сл
  2. „Делфин” Бургас                                   5. „Тунджа” Ямбол
  3. „Дунав Русе 2016” Русе                       6. „Шумен” Шумен   

 

ПЪРВИ ЕТАП:

Разменено гостуване – 2018/2019 г.

Първи кръг:  13.10.2018 г. /събота/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
       1 12.00 Шумен Шн Ч. Море Тича Вн Младост

2

12.10. 

12.00

12.00

Тунджа Яб

Дунав Русе 2016  Рс

Делфин Бс

Сливен Баскет Сл

Диана

Дунав

   Втори кръг:  20.10.2018 г. /събота/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
4

5

6

12.00

12.00

12.00

Ч. Море Тича Вн

Сливен Баскет Сл

Делфин Бс

Тунджа Яб

Шумен Шн

Дунав Русе 2016  Рс

Христо Борисов

В.Левски

Бойчо Брънзов

 Трети кръг:  27.10.2018 г. /събота/

Мач No        Нач. час   Отбор-Домакин

 

Отбор-Гост

 

Спортна зала

7         12.00 Сливен Баскет Сл Ч. Море Тича  Вн В.Левски
       8

       9

12.00

12.00

Дунав Русе 2016  Рс

Шумен Шн

Тунджа Яб

Делфин Бс

Дунав

Младост

Четвърти кръг:  03.11.2018 г. /събота/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
      10 12.00 Ч. Море Тича  Вн Дунав Русе 2016  Рс Христо Борисов
      11

      12

12.00

12.00

Делфин Бс

Тунджа Яб

Сливен Баскет Сл

Шумен

Бойчо Брънзов

Диана

Пети кръг:  17.11.2018 г. /събота/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
       13 12.00 Делфин Бс Ч. Море Тича  Вн Бойчо Брънзов
       14

       15

12.00

12.00

Шумен Шн

Сливен Баскет Сл

Дунав Русе 2016  Рс

Тунджа Яб

Младост

В.Левски

ВТОРИ  ЕТАП  

Шести  кръг:  24.11.2018 г. /събота/

   
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
16 12.00 Ч. Море Тича  Вн Шумен Шн Христо Борисов
17

18

12.00

12.00

Делфин Бс

Сливен Баскет Сл

Тунджа Яб

Дунав Русе 2016  Рс

Бойчо Брънзов

В.Левски

Седми кръг:  01.12.2018 г. /събота/

  Мач No        Нач. час       Отбор-домакин

19               12.00         Тунджа Яб

 

Отбор-гост

Ч. Море Тича  Вн

 

Спортна зала

Диана

20

21

12.00

12.00

Шумен Шн

Дунав Русе 2016  Рс

Сливен Баскет Сл

Делфин Бс

Младост

Дунав

Осми кръг:  08.12.2018 г. /събота/

  Мач No        Нач. час       Отбор-домакин

22               12.00         Ч. Море Тича  Вн

 

Отбор-гост

Сливен Баскет Сл

 

Спортна зала

Христо Борисов

23

24

12.00

12.00

Тунджа Яб

Делфин БУРГАС

Дунав Русе 2016  Рс

Шумен Шн

Диана

Бойчо Брънзов

Част „Плей оф“

Въз основа на крайното класиране от изиграните срещи след размененото гостуване, в третия етап, се провежда Част „Плей оф“.

ТРАНСФЕРЕН ПЕРИОД: между /8-9 кръг/ на разменено гостуване.

/10.12.2018г.– 11.01.2019г./