БК "Делфин" 2 - мини момчета (2006-2008) - Б група на Югоизточен Регион зона „Загоре“

Състав: Александър Костов, Васил Цветанов, Габриел Маринов, Григор Янулов, Даниел Бреянов, Даниел Ковачев, Даниел Янчев, Димитър Духов, Димитър Неделчев, Емил Дичев, Емил Монев, Ерик Мавраганов, Ивайло Дандаров, Илия Златев, Любо Димов, Михаил Проданов, Никола Николов, Петър Василев, Преслав Долапчиев, Росен Иванов, Теодор Кръстев, Теодор Найденов, Явор Габриел Йорданов

Участващи отбори

        Група „Б“

  1. „Сливен баскет“
  2. „Берое“
  3. „Черноморец 2014 2“
  4. „Делфин 2“
  5. „Тунджа 1“

22.10.2017 /неделя /- гр. Ямбол, 1-ви турнир

Мач # Час Отбор - домакин     Отбор - гост
1 09,00 Несебър Сливенбаскет
2 10,30 Берое Тунджа 1
3 12,00 Черноморец 2014 2 Делфин 2
4 13,30 Сливенбаскет Берое
5 15,00 Делфин 2        Несебър   
6 16,30 Тунджа 1 Черноморец 2014

 

05.11.2017 неделя/ -  гр. Сливен,  2-ри турнир

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост
7 09,00 Несебър Берое
8 10,30 Черноморец 2014 2 Сливенбаскет
9 12,00 Делфин 2 Тунджа 1
10 13,30 Берое Черноморец 2014 2
11 15,00 Тунджа 1 Несебър
12 16,30 Сливенбаскет Делфин 2

 

10.12.2017 /неделя /- гр. Бургас, домакин «Несебър, 3-ти турнир

Мач # Час Отбор –домакин      Отбор – гост
13 9,00 Черноморец 2014 2 Несебър
14 10,30 Тунджа 1 Сливенбаскет
15 12,00 Делфин 2 Берое
16 13,30 Несебър Сливенбаскет
17 15,00 Берое Тунджа
18 16,30 Черноморец 2014 2 Делфин 2

 

17.02, 2018 – гр. Бургас,домакин «Делфин»,  4-ти турнир

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост
19 9,00 Делфин 2 Тунджа 1
20 10,30 Сливенбаскет Берое
21 12,00 Тунджа 1 Черноморец 2014 2
22 13,30 Берое Несебър
23 15,00 Черноморец 2014 2              Сливен баскет
24 16,30 Несебър Делфин 2

 

17.03. 2018 –  гр. СтараЗагора, 5-ти турнир

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост
25 09,00 Тунджа 1 Сливенбаскет
26 10,30 Делфин 2 Берое
27 12,00 Черноморец 2014 Несебър
28 13,30 Сливенбаскет Делфин 2
29 15,00 Несебър Тунджа  1
30 16,30 Берое Черноморец 2014 2

 

Финал: Бургас 28 и 29.04.2018 г.Участват първите 3 отбора от всяка група. Резултатите от играните срещи в групите се зачитат.