Зарежда Събития
Намери Събития

Event Views Navigation

Предстоящи Събития

Събития Навигация на списък

февруари 2019

Делфин Бургас - Черно море Тича - юноши Елитна група Изток - кръг 12

февруари 20 @ 12:30 pm - 2:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

II турнир момчета 2 - група 9-12 място

февруари 23 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 5 09.00 Делфин 2 Свети влас 6 10.30 Вихър 1 Берое 2 7 13.00 Берое 2 Делфин 2 8 14.30 Свети влас Вихър 1

Виж повече »

IV турнир момчета 2 - група 1-4 място

февруари 24 @ 8:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 9 09.00 1 4 10 10.30 2 3 11 13.00 Среща  3-4 място   12 14,30 Среща  1-2 място  

Виж повече »

III турнир момчета 14 - Югоизточен регион

февруари 24 @ 9:00 am - 5:00 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин     Отбор - гост 11 09.00 Берое Розова долина 12 10.30 Делфин 2 Несебър 13 12.00 Берое Сливен 2010 14 13.30 Розова долина Делфин 2 15 15.00 Сливен 2010 Несебър

Виж повече »

Делфин Бургас - Черно море Тича кадети 16 - Елитна група Изток - кръг 13

февруари 24 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map
март 2019

IV турнир момчета 14 - Югоизточен регион

март 2 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин     Отбор - гост 16 09.00 Делфин 2 Берое 17 10.30 Несебър Розова долина 18 12.00 Сливен 2010 Делфин 2 19 13.30 Берое Несебър 20 15.00 Розова долина Сливен 2010

Виж повече »

III турнир момчета 2 - група 9-12 място

март 9 @ 9:00 am - 5:00 pm
гр. Айтос, България + Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 9 09.00 Берое 2 Делфин 2 10 10.30 Свети влас Вихър 1 11 13.00 Берое 2 Свети влас 12 14.30 Вихър 1 Делфин 2

Виж повече »

Шумен - Делфин Бургас - юноши Елитна група Изток - кръг 13

март 9 @ 12:30 pm - 3:00 pm
Спортна зала "Младост", бул. "Симеон Велики" 40
гр. Шумен, България
+ Google Map

Тунджа Ямбол - Делфин Бургас кадети 16 - Елитна група Изток - кръг 14

март 10 @ 12:00 pm - 2:00 pm
Спортна зала "Диана", Градски парк
Ямбол, България
+ Google Map

Делфин Бургас - Черноморец Бургас - юноши Елитна група Изток - кръг 14

март 16 @ 12:30 pm - 2:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map
+ Export Events