Зарежда Събития
Намери Събития

Event Views Navigation

Предстоящи Събития › Турнир

Събития Навигация на списък

януари 2018

Мини-момчета 10 група Б - ІІ ри турнир

януари 27 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Диана", Градски парк
Ямбол, България
+ Google Map
февруари 2018

IV турнир - Мини момчета (2006-2007) - А група на Югоизточен Регион зона „Загоре“

февруари 3 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Васил Левски", Сливен, България + Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 16 9,00 Сливен 2010 Тунджа 2 17 10,30 Делфин 1 Черноморец Бургас 18 12,00 Тунджа 2 Черноморец 2014  1 19 13,30 Черноморец Бургас Сливен 2010 20 15,00 Черноморец 2014 1 Делфин 1

Виж повече »

III турнир - Юноши - Югоизточен Регион зона „Загоре“

февруари 3 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 9 09,00 Черноморец Бургас Делфин 10 10,30 Узун баскет Сливенбаскет 11 13,00 Делфин Узун баскет 12 14,30 Сливенбаскет Черноморец Бургас

Виж повече »

V турнир - Мини момчета (2006-2007) - А група на Югоизточен Регион зона „Загоре“

февруари 10 @ 8:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 21 09,00 1 4 22 10,30 2 3 23 13,00 Среща  3 – 4 място 24 14,30 Среща  1 – 2 място

Виж повече »

III турнир - Югоизточен Регион зона „Загоре“ - Момчета 14

февруари 10 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 1 9,00 Делфин 2 Черноморец 2014 2 10,30 Черноморец Бургас Сливен 2010 3 12,00 Берое Делфин 2 4 13,30 Черноморец Бургас Черноморец 2014 5 15,00 Сливен 2010 Берое

Виж повече »

IV турнир - Юноши - Югоизточен Регион зона „Загоре“

февруари 17 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Строител", Ул. Пазарище
Пловдив, 4003 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 13 09,00 1 4 14 10,30 2 3 15 13,00 Среща 3-4 място 16 14,30 Среща 1-2място

Виж повече »

IV турнир - Мини момчета (2006-2008) - Б група на Югоизточен Регион зона „Загоре“

февруари 17 @ 9:00 am - 6:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 19 9,00 Делфин 2 Тунджа 1 20 10,30 Сливенбаскет Берое 21 12,00 Тунджа 1 Черноморец 2014 2 22 13,30 Берое Несебър 23 15,00 Черноморец 2014 2              Сливен баскет 24 16,30 Несебър Делфин 2

Виж повече »

IV турнир - Югоизточен Регион зона „Загоре“ - Момчета 14

февруари 24 @ 8:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Васил Левски", Сливен, България + Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 1 9,00 Черноморец 2014 Сливен 2010 2 10,30 Делфин 2 Черноморец Бургас 3 12,00 Берое Черноморец 2014 4 13,30 Сливен 2010 Делфин 2 5 15,00 Черноморец Бургас Берое

Виж повече »
март 2018

Мини-момчета 10 група А - ІIІ ри турнир

март 4 @ 9:00 am - 5:00 pm

Мини-момчета 10 група Б - ІIІ ри турнир

март 4 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Васил Левски", Сливен, България + Google Map
+ Export Events