БК "Делфин" - юноши (2003-2005)

ПРОГРАМА

за реда на срещите по баскетбол за „ЮНОШИ 19г.

ИЗТОЧНА ЕЛИТНА ГРУПА

УЧАСТВАЩИ  ОТБОРИ

1. „Чардафон“  - Габрово

2. „Черно море Тича“ - Варна

3. „Берое” - Стара Загора

4. „Дунав Русе 2016“ - Русе

5. „Тунджа“ - Ямбол

6. „Делфин“ - Бургас

7. „Черноморец” - Бургас

ПЪРВИ ЕТАП:

Разменено гостуване – 2021/2022 г.

Първи кръг:  10.10.2021 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
112:00Черно море ТичаЧерноморецХристо Борисов
212:00ДелфинБероеБойчо Брънзов
312:00Дунав Русе 2016ТунджаДунав
  Чардафонпочива 

Втори кръг:  24.10.2021 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
412:00ЧардафонДелфин         Орловец
512:00ТунджаЧерно море ТичаДиана
612:00БероеДунав Русе 2016Общинска
  Черноморецпочива 

Трети кръг:  07.11.2021 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
712:00ЧерноморецТунджаБойчо Брънзов
812:00Дунав Русе 2016ЧардафонДунав
912:00Черно море ТичаБероеХристо Борисов
  Делфинпочива 

Четвърти кръг:  21.11.2021 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
1012:00ДелфинДунав Русе 2016Бойчо Брънзов
1112:00БероеЧерноморец        Общинска
1212:00ЧардафонЧерно море ТичаОрловец
  Тунджапочива 

Пети кръг:  05.12.2021 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
1312:00ТунджаБероеДиана
1412:00Черно море ТичаДелфинХристо Борисов
1512:00ЧерноморецЧардафонБойчо Брънзов
  Дунав Русе 2016почива 

Шести кръг:  16.01.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
1612:00Дунав Русе 2016Черно море ТичаДунав
1712:00ЧардафонТунджаОрловец
1812:00ДелфинЧерноморецБойчо Брънзов
  Бероепочива 

Седми кръг:  30.01.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
1912:00БероеЧардафонОбщинска
2012:00ЧерноморецДунав Русе 2016Бойчо Брънзов
2112:00ТунджаДелфинДиана
  Черно море Тичапочива 

ПОЛУСЕЗОН – Втори трансферен период до 11.02.2022г.

Осми кръг:  13.02.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
2212:00ЧерноморецЧерно море ТичаБойчо Брънзов
2312:00БероеДелфинОбщинска
2412:00ТунджаДунав Русе 2016Диана
  Чардафонпочива 

Девети кръг:  27.02.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
2512:00ДелфинЧардафонБойчо Брънзов
2612:00Черно море ТичаТунджаХристо Борисов
2712:00Дунав Русе 2016БероеБойчо Брънзов
  Черноморецпочива 

Десети кръг:  13.03.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
2812:00ТунджаЧерноморецДиана
2912:00ЧардафонДунав Русе 2016Орловец
3012:00БероеЧерно море ТичаОбщинска
  Делфинпочива 

Единадесети кръг:  27.03.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
3112:00Дунав Русе 2016ДелфинДунав
3212:00ЧерноморецБероеБойчо Брънзов
3312:00Черно море ТичаЧардафонХристо Борисов
  Тунджапочива 

Дванадесети кръг:  10.04.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
3412:00БероеТунджаОбщинска
3512:00ДелфинЧерно море ТичаБойчо Брънзов
3612:00ЧардафонЧерноморецОрловец
  Дунав Русе 2016почива 

Тринадесети кръг:  24.04.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
3712:00Черно море ТичаДунав Русе 2016Христо Борисов
3812:00ТунджаЧардафонДиана
3912:00ЧерноморецДелфинБойчо Брънзов
  Бероепочива 

Четиринадесети кръг:  08.05.2022 г. /неделя/

Мач №Нач. часОтбор-домакинОтбор-гостСпортна зала
4012:00ЧардафонБероеОрловец
4112:00Дунав Русе 2016ЧерноморецДунав
4212:00ДелфинТунджаБойчо Брънзов
  Черно море Тичапочива 

КУПА НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА МЪЖКА ЧАСТ

Първите и вторите отбори от Изток и Запад играят в двудневен турнир.

ВТОРИ ЕТАП:

Директно за финалите се класират първите два отбора от Изток и Запад.

Квалификационни срещи/баражи/ .Срещите се провеждат на разменено гостуване. Победителите от квалификационните срещи се класират за Финалните турнири за Елитните групи.

ТРЕТИ ЕТАП:

Финално първенство с участието на 8 отбора.