График тренировки

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
09.00
10.00
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
11.00
12.00
13.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
14.00
15.00
16.00
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
16.00
17.00
Петко Янков
17.00
2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.00
Петко Стаматов
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
17.00
18.00
Петко Янков

2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.30
Петко Стаматов
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
17.00
18.00
Петко Янков

2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.30
Петко Стаматов
18.00
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков

Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков

2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев

Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков

2005 и 2006
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов

Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков

2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев

Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков

2005 и 2006
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов

Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков

2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев

Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
19.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
19.45
21.45
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
19.45
21.45
Петко Янков
20.00
21.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
20.00
Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
Мъже и Юноши
зала Бойчо Брънзов
20.45
21.45
Тодор Тончев
21.00

Понеделник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
08.00
09.00
Петко Янков
09.00
10.00
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
2002 и 2003
зала Нефтохимик
10.30
12.00
Спортно училище - Петко Янков
11.00
12.00
13.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
13.30
15.00
Петко Янков
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
19.45
21.45
Петко Янков
2002 и 2003
зала Бойчо Брънзов
19.45
21.45
Петко Янков
20.00
21.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19.00
2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев
2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев
2004
зала Бойчо Брънзов
19.45
20.45
Тодор Тончев
20.00

Понеделник

Сряда

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
17.00
2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.00
Петко Стаматов
2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.30
Петко Стаматов
2005 и 2006
Спортна зала Нефтохимик
17.00
18.30
Петко Стаматов
18.00
19.00
2005 и 2006
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
2005 и 2006
ПМГ Н. Обрешков
19.30
20.30
Петко Стаматов
20.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
16.00
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
16.00
17.00
Петко Янков
17.00
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
17.00
18.00
Петко Янков
2007 и 2008
СУ Димчо Дебелянов
17.00
18.00
Петко Янков
18.00
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков
2007 и 2008
ОУ Братя Миладинови
18.15
19.15
Петко Янков
19.00

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
19.00
Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков
Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков
Тренировки за сила и кондиция
зала Бойчо Брънзов
19.30
20.40
Петко Янков
20.00
No events available!