Зарежда Събития
Намери Събития

Event Views Navigation

Предстоящи Събития

Събития Навигация на списък

ноември 2018

II Турнир МОМЧЕТА до 14 г. | I Дивизия, Зона Загоре, Група А

ноември 17 @ 9:30 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Черноморец 2014 - Делфин - Бургас 2        09.30 Делфин - Бургас 2 - Несебър СКБ                 11.30 Несебър СКБ - Черноморец 2014                  13.30

Виж повече »

Делфин Бургас - Черно море Тича момчета14 - Елитна група Изток - 5 кръг

ноември 17 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

II Турнир МОМЧЕТА до 12 г. | Зона Загоре, Група Г

ноември 18 @ 9:30 am - 3:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Делфин - Бургас 2 - Сливен-2010 - Спортен клуб     09.30 Сливен-2010 - Спортен клуб - Берое                             11.30 Берое - Делфин - Бургас 2                                                13.30

Виж повече »

Делфин Бургас - Берое Стара Загора кадети 16 - Елитна група Изток - 5 кръг

ноември 18 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Делфин Бургас - Шумен юноши - Елитна група Изток - 6 кръг

ноември 22 @ 1:00 pm - 2:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Делфин Бургас - Тунджа момчета14 - Елитна група Изток - 6 кръг

ноември 24 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map
декември 2018

Делфин Бургас - Шумен кадети 16 - Елитна група Изток - 6 кръг

декември 2 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Дунав Русе 2016 - Делфин Бургас - момчета14 - Елитна група Изток - 7 кръг

декември 6 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Дунав", ул. "Околчица"
Русе, 7005 България
+ Google Map

Черноморец Бургас - Делфин Бургас юноши - Елитна група Изток 7 кръг

декември 7 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Чардафон Орловец - Делфин Бургас кадети 16 - Елитна група Изток - 7 кръг

декември 8 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Спортна зала "Орловец" Габрово, ул. Орловска 111
Габрово, България
+ Google Map
+ Export Events