Зарежда Събития
Намери Събития

Event Views Navigation

Предстоящи Събития

Събития Навигация на списък

януари 2019

Берое Стара Загора - Делфин Бургас юноши - Елитна група Изток - 10 кръг

януари 26 @ 12:00 pm - 2:00 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map

II турнир момчета 2 - група 1-4 място

януари 27 @ 9:00 am - 5:00 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map

  Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 5 9.00 Тунджа Берое 6 10.30 Несебър Делфин 7 13.00 Делфин Берое 8 14.30 Тунджа Несебър

Виж повече »

Берое Стара Загора - Делфин Бургас кадети 16 - Елитна група Изток - 10 кръг

януари 27 @ 12:00 pm - 1:30 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map
февруари 2019

II турнир момчета 14 - Югоизточен регион

февруари 2 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Васил Левски", Сливен, България + Google Map

Мач # Час Отбор - домакин     Отбор - гост 6 09.00 Сливен 2010 Несебър 7 10.30 Розова долина Делфин 2 8 12.00 Берое Сливен 2010 9 13.30 Делфин 2 Несебър 10 15.00 Берое Розова долина

Виж повече »

Делфин Бургас - Тунджа Ямбол юноши - Елитна група Изток - кръг 10

февруари 9 @ 1:00 pm - 2:30 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Берое Стара Загора - Делфин Бургас кадети 16 - Елитна група Изток - 11 кръг

февруари 10 @ 8:00 am - 5:00 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map

I турнир момчета 12 - група 9-12 място

февруари 10 @ 9:00 am - 4:30 pm
Общинска спортна зала "Стара Загора", Бул. "Никола Петков" 12
Стара Загора, 6009 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 1 09.00 Вихър1 Делфин 2 2 10.30 Берое 2 Свети влас 3 13.00 Делфин 2 Свети влас 4 14.30 Вихър 1 Берое 2

Виж повече »

III турнир момчета 2 - група 1-4 място

февруари 10 @ 9:00 am - 5:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map

Мач # Час Отбор - домакин      Отбор - гост 9 09.00 Делфин Тунджа 10 10.30 Берое Несебър 11 13.00 Тунджа Берое 12 14,30 Несебър Делфин

Виж повече »

Дунав Русе 2016 - Делфин Бургас - юноши Елитна група Изток - кръг 11

февруари 16 @ 1:30 pm - 3:00 pm
Спортна зала "Дунав", ул. "Околчица"
Русе, 7005 България
+ Google Map

Делфин Бургас - Шумен кадети 16 - Елитна група Изток - кръг 12

февруари 17 @ 12:00 pm - 2:00 pm
Спортна зала "Бойчо Брънзов", ж.к. Зорница, Спортна зала "Бойчо Брънзов"
Бургас, 8018 България
+ Google Map
+ Export Events